Log ind Opret konto
🎁 WELCOME BONUS · Jackie Jackpot

Log ind på Jackie Jackpot | Sikker Adgang til Din Konto

Welcome Bonus $500 Bonusser+100 Oversigt100% Match
100%Match Bonus
$500Max Bonus
+100Free Spins
35xWagering
30 daysValidity
🎁 WELCOME BONUS 2026
Claim Your Jackie Jackpot Welcome Bonus

# Jackie Jackpot Login – DA Bonus og Hurtig Udbetaling Velkommen til Jackie Jackpot, hvor din konto er beskyttet med SSL-kryptering og 2FA-sikkerhed. Når du logger ind på din Jackie Jackpot-konto, får du øjeblikkelig adgang til alle dine midler og kan starte spillet med det samme. Jackie Jackpot er kendt for sine hurtige udbetalinger – din gevinst kan være på din bankkonto inden for få timer efter anmodning. Som ny spiller kan du drage fordel af DA Bonus-tilbuddet, som giver dig ekstra kapital til at spille for. Platformens login-system er designet til at være hurtigt og pålideligt, så du aldrig mister værdifuld spilletid på at vente på at få adgang til din konto. Med Jackie Jackpot får du nem administration af dine præferencer, transaktionshistorik og aktive bonusser. Login'et kræver blot dit brugernavn og adgangskode – alt er funktionelt og direkte, uden omsvøb. Start din session nu og nyd de hurtige udbetalinger, som Jackie Jackpot tilbyder sine trofaste spillere.

Claim $500 Bonus → All Promotions Read Review

What is the Jackie Jackpot welcome bonus?

Jackie Jackpot offers new players a 100% match welcome bonus up to $500, plus 100 free spins on your first deposit. The bonus is credited automatically — no promo code required. Below are the key numbers you need to know before claiming.

100%
Match Bonus
$500
Max Bonus
+100
Free Spins
10x
Wagering
$21
Min Deposit
18+
Min Age
🧮

Bonus Calculator

Move the slider to see exactly what you get at Jackie Jackpot
Your deposit amount $100
$21$500
💰 $100 Bonus Amount
🎯 $200 Total to Play
🎰 100 Free Spins
🎲 $160 Slots Value

All available bonuses at Jackie Jackpot

Beyond the welcome bonus, Jackie Jackpot offers several ongoing promotions for both new and returning players. Each bonus type has its own value, wagering requirements and minimum deposit. Always read the full terms before claiming any offer.

All Bonuses & Promotions

Updated 2026
Bonus Value Wagering Min Deposit Validity
Velkommen bonus100% op til 2.500 kr35x bonus100 kr30 dage
Anden indbetaling bonus50% op til 1.500 kr30x bonus50 kr30 dage
Gratis spins bonus100 gratis spins25x gevinst75 kr14 dage
Ugelighed bonus25% cashback op til 1.000 kr20x bonus200 kr7 dage
VIP loyalitets bonus150 gratis spins + 500 kr bonus40x total500 kr60 dage
Fredag festival bonus75 gratis spins30x gevinstIngen3 dage

How to Claim

Claiming your Jackie Jackpot welcome bonus is straightforward. Follow these four steps to activate your bonus and start playing with extra funds.

How to Claim

1
Register or Login

Create a new account at Jackie Jackpot or sign in to your existing account.

2
Make a Qualifying Deposit

Deposit a minimum of \$21 to trigger your welcome bonus. Use a payment method registered in your name.

3
Bonus is Credited Automatically

Your \$500 bonus and 100 free spins are credited automatically after deposit confirmation.

4
Complete Terms

Wager 10x the bonus amount on sports bets. Casino, live dealer and horse racing do not count toward rollover.

Limited Time Offer
Claim your $500 welcome bonus today
18+ · Spil ansvarligt
Get My Bonus
Bonus Notice

Bonus terms, wagering requirements and eligible games at Jackie Jackpot may change at any time. Always read the full T&C before claiming any offer. All bonus decisions and wagering activity are entirely your own responsibility.

FAQ

Hvordan aktiverer jeg velkomstbonussen på 100 procent op til 2.500 kroner hos Jackie Jackpot?+
Log ind på din Jackie Jackpot-konto efter registrering. Gå til bonussektionen og vælg velkomstbonussen. Foretag dit første indskud på minimum 100 kroner. Bonussen på 100 procent aktiveres automatisk og tilføjes til dit saldo. Du modtager op til 2.500 kroner ekstra til at spille for.
Hvad er omsætningskravet for DA Bonussen hos Jackie Jackpot?+
Omsætningskravet for DA Bonussen er 35 gange bonusbeløbet. Hvis du modtager 1.000 kroner i bonus skal du spille for 35.000 kroner, før du kan hæve gevinster. Nogle spilletyper tæller mindre mod kravet. Tjek betingelserne i din bonushistorik for præcise detaljer.
Kan jeg få gratis spins uden indskud ved Jackie Jackpot?+
Ja, Jackie Jackpot tilbyder 50 gratis spins uden indskud til nye medlemmer. Disse aktiveres automatisk efter registrering. Gratis spins kan bruges på udvalgte spilleautomater. Gevinster fra gratis spins har samme omsætningskrav som anden bonus og skal omsættes 35 gange.
Hvor lang tid varer bonusperioden hos Jackie Jackpot før den udløber?+
Du har 30 dage til at anvende din velkomstbonus hos Jackie Jackpot. Hvis du ikke opfylder omsætningskravene inden 30 dage, forsvinder bonussen automatisk. Gratis spins skal bruges inden 7 dage. Timer tælles fra aktiveringstidspunktet, så plan din spiltid klogt.
Hvilke spil tæller fuldt ud mod omsætningskravet for Jackie Jackpot-bonussen?+
Klassiske spilleautomater tæller 100 procent mod omsætningskravet. Bordspil som blackjack og roulette tæller typisk kun 50 procent. Video poker tæller 50 procent, mens live casino tæller 20 procent. Bananbyen og Starburst tæller altid fuldt ud hos Jackie Jackpot.
Kan jeg kombinere flere bonusser samtidig hos Jackie Jackpot?+
Nej, du kan kun have én aktiv bonus ad gangen hos Jackie Jackpot. Hvis du har en igangværende bonus, skal du gennemføre omsætningskravet, før du kan aktivere en ny. Du kan dog få forskellige bonusser i forskellige måneder som del af loyalitetsprogrammet.